Центр підготовки інструкторів

Друк

25 липня 2012 року у зв'язку з переходом академічної програми компанії Cisco до нової організаційної структури академія Cisco при Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя отримала статус Центру підготовки інструкторів (Instructor Training Center). Новий формат передбачає наступне:

 

Корпорація Cisco впровадила велику кількість механізмів підтримки учасників спільноти, що дають змогу розв’язувати технічні та програмні проблеми, забезпечувати високу якість навчання, а також стимулювати досягнення високих результатів студентами. До цих переваг також належать:

Академічна якість – Мережна академія Cisco складається з більш ніж 10 000 академій, в яких понад 20 000 викладачів навчають 1 мільйон студентів у 165 країнах, використовуючи сертифіковані навчальні програми Cisco.

*About Networking Academy

Академічна якість Мережних академій Cisco досягається переважно за рахунок:

 

Глобальна спільнота – Учасники спільноти Мережних академій Cisco не лише користуються перевагами підтримки з боку корпорації Cisco, але й отримують доступ до колективних знань усієї спільноти, що містять в собі:

 

Узгодженість – Процес викладання та якість навчальної програми залишаються незмінними, незалежно від того, в якій точці світу знаходиться Академія Cisco:

 

Прозорість – Вимоги до учасників Програми мережних академій Cisco є чіткими та зрозумілими:

Нагороди та заохочення

 

Участь у Програмі мережних академій Cisco також надає її учасникам наступні додаткові переваги, а саме: