Друк

Основна мета програми - фундаментальна підготовка спеціалістів теорії та практиці проектування, встановлення, налагодження і технічній підтримці локальних та глобальних мереж. Програма Cisco Networking Academy розроблена спеціалістами фірми Cisco Systems є найбільш фундаментальною і методично проробленою серед аналогічних їй в області мережевих технологій. Програми CCNA Exploration та ССNP реалізуються загальною тривалістю не менше 280 годин кожна.

Викладання проводять сертифіковані інструктори, що пройшли підготовку в спеціалізованому навчальному центрі Академії (CATC), м. Бірмінгам, Англія.

Підсумковий контроль знань проводиться тільки в Академії, в присутності інструктора, що гарантує високу якість навчання. Всі екзамени здаються безпосередньо на сервер Cisco.

Фахові рівні

Важливою характеристикою навчання є його багатоступеневість, яка передбачає три рівні підготовки по двох напрямках - Проектування Мереж (Network Design) і Підтримка Мереж (Network Support).

 

Фаховi рiвнi i вiдповiднi сертифiкати Cisco:


Перший рівень базовий (4 семестри) - є основним для отримання слухачами сертифіката Фахівця по Роботі з Мережами (Cisco Certified Network Associate), і дає можливість додаткової сертифікації на рівень Фахівця з Проектування Мереж (Cisco Certified Design Associate). Сертифікат підтверджує кваліфікаційний рівень і надає право на створення та супровід комп'ютерних мереж. Цей рівень є початковим ступенем для подальшого професійного вдосконалення. Другий рівень (4 семестри) дозволяє отримати сертифікат Професіонала з Підтримки Мереж (Cisco Certified Network Professional) або Професіонала з Проектування Мереж (Cisco Certified Design Professional). Останній третій рівень дозволяє отримати сертифікат Експерта з Міжмережевої Взаємодії (Cisco Certified Internetwork Expert).

 

Форми навчання

Своїм слухачам Академія надає можливість отримувати знання та навички, як стаціонарно так і дистанційно (заочно).

Очна форма навчання здійснюється безпосередньо в Академії , як правило, у вечірній або у інший, зручний для слухачів час по 2-3 год. в день. Тривалість навчання за програмою CCNA: 1 семестр -1,5 місяця (70 год.), 2 семестр -1 місяць (70 год.), 3 семестр -1 місяць (70 год.), 4 семестр -1 місяць (70 год.), за програмою CCNP: 5, 6, 7, 8 семестри - по 2 місяці ( 3 год. щоденно). Передбачені самостійні заняття.

Дистанційна форма навчання передбачає самостійне вивчення теоретичного навчального матеріалу з використанням Інтернет-технологій, здачу проміжних іспитів і відпрацювання окремих лабораторних робіт, а також консультації інструктора через електронну пошту.

По формі дистанційне навчання є індивідуальним, і враховує степінь підготовки слухача, його розпорядок дня, швидкість опанування навчального матеріалу і т.п. Ця форма передбачає оперативну зміну графіка навчання по домовленості з інструктором. Проміжні іспити активізуються інструктором по мірі готовності слухача. Після вивчення теоретичного курсу, в кінці обраного семестру слухач проходить навчання безпосередньо в Академії, що включає відпрацювання лабораторних робіт, підсумковий огляд навчального матеріалу, консультації інструктора і здачу фінального екзамену за поточний семестр. Тривалість перебування в Академії визначається індивідуально і становить для CCNA, як правило, від 3 до 4 днів (по 8 годин щоденно), для CCNP - 1,5 місяці - заочно із них 8 днів (64 год.) - очно або більше за бажанням слухача.

Поділитись :

Приєднуйся

Ternopil Regional Cisco Networking Academy

Регіональна мережева академія Cisco

You are here:   ГоловнаНавчальні програмиакадемія CiscoПро академію
| + - | RTL - LTR