Друк

завантажити прес-реліз

Офіційні результати олімпіади з напряму  “Комп’ютерні науки”

З 8 жовтня 2013 року на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за підтримки modnaKasta (Сергій Орлов) проходила відкрита олімпіада з напряму «Комп’ютерні науки».

До участі запрошувались усі охочі студенти ВНЗ Тернополя, структурних підрозділів Тернопільського національного технічного університету (ТНТУ), а також жителі міста та області віком до 30 років.

Перший тур змагань проходив заочно з 9 до 15 жовтня 2013 року у системі дистанційного навчання ТНТУ та містив тестові запитання з базових дисциплін.

Другий тур- фінал - відбувся  2 листопада 2013 року в Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя. Було запрошено 30 учасників, які показали найкращі результати у відбірковому турі.

На відкритті фіналу виступили голова оргкомітету, перший проректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя  Митник Микола Мирославович та співголова оргкомітету, експерт міжнародного рівня з мережевих технологій, співзасновник ТОВ “Маркасон” (modnaKasta, м. Київ), випускник ТНТУ Сергій Орлов.  Також були присутні декан ФІС Мацюк Олександр Васильович та  виконавчий директор компанії "МагнетікВан" ("MagneticOne") Олег Череватий, м. Тернопіль.

Згідно з розпорядком фіналу учасники розпочали роботу над задачами, рівень яких відповідав I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямку  “Комп’ютерні науки”, що відбувається щорічно згідно з наказом Міністерства освіти і науки України. Гості та викладачі факультету комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії (ФІС), що брали участь у підготовці завдань, зібрались за круглим столом для спілкування з представниками ІТ-ринку України.

Після завершення часу, який був відведений на розв’язування задач,  фіналісти мали змогу обговорити з Сергієм Орловим перспективи та проблеми розвитку ІТ-компаній України.  Тоді ж було розіграно додаткові призи, які отримали учасники, що активно та правильно відповідали на запитання зі сфери інформаційних технологій.

На завершення учасники отримали дипломи фіналістів олімпіади, а  ректор ТНТУ Ясній Петро Володимирович нагородив переможців цінними призами та грамотами.



Переможці

1-е місце

Кіфер Віктор (Sony Xperia Tablet Z 32GB, подарунок від modnaKasta)

ТНТУ, програмна інженерія 2-ий курс

 

2-е місце

Хребтов Юрій (Asus Google Nexus 7, подарунок від modnaKasta )

ТНТУ, програмна інженерія 3-ій курс

 

3-е місце

Мороз Наталія (SSD Intel 335 180GB 2.5", подарунок від modnaKasta)

ТНТУ, 4 курс комп'ютерні науки

 

Також оргкомітет відзначив учасників олімпіади:

Мудрик    Іван (Linksys E1200, подарунок від програми мережевих академій Cisco, додатковий приз)

ТНТУ, програмна інженерія 3-ій курс

 

Біловус    Дмитро  (Linksys E1200, подарунок від програми мережевих академій Cisco, додатковий приз)

ТНТУ, 4 курс комп'ютерні науки

 

У другій лізі переможці отримали наступні призи:

1-е місце

Зінь    Павло (сертифікат на безкоштовне навчання в мережевій академії Cisco курс CCNA 1 семестр, подарунок від Центру інформаційних технологій ТНТУ)

ТНТУ, програмна інженерія 2-ий курс

 

2-е місце  

Миколюк    Ірина (Linksys E1200, подарунок від програми мережевих академій Cisco)

ТНТУ, 2 курс комп'ютерні науки

 

3-е місце

Біланюк Святослав (Linksys E1200, подарунок від програми мережевих академій Cisco)

Гусятинський коледж ТНТУ, розробка програмного забезпечення



За результатами перевірки було сформовано рейтинг учасників олімпіади.

 

Перша ліга

Прізвище

Ім’я

ВНЗ, Група

Курс

Напрям підготовки

Кіфер

Віктор

ТНТУ, СП-21

2

Програмна інженерія

Хребтов

Юрій

ТНТУ, СП-31

3

Програмна інженерія

Мороз

Наталія

ТНТУ, СН-42

4

Комп’ютерні науки

Мудрик

Іван

ТНТУ, СП-31

3

Програмна інженерія

Біловус

Дмитро

ТНТУ, СН-42

4

Комп’ютерні науки

Максимець

Олег

ТНТУ, СН-42

4

Комп’ютерні науки

Бахуринський

Олександр

ТНТУ, СП-41

4

Програмна інженерія

Яворський

Антон

ТНТУ, СНс-41

4

Комп’ютерні науки

Поліщук

Георгій

ТНТУ, асистент

-

Комп’ютерна інженерія

Багрій

Павло

ТНТУ, СІ-42

4

Комп’ютерна інженерія

Дацко

Олег

ТНТУ, СН-31

3

Комп’ютерні науки

Шклярук

Марія

ТНТУ, СН-31

3

Комп’ютерні науки

Труш

Сергій

ТНТУ, СБ-21

2

Безпека інформаційних систем

Добжанський

Володимир

ТНТУ, СН-31

3

Комп’ютерні науки

Хрупалик

Андрій

ТНТУ, СП-21

2

Програмна інженерія

 

Друга ліга

 

Прізвище

Ім’я

ВУЗ, Група

Курс

Напрям підготовки

Зінь

Павло

ТНТУ, СП-21

2

Програмна інженерія

Миколюк

Ірина

ТНТУ, СН-21

2

Комп’ютерні науки

Біланюк

Святослав

Гусятинський коледж ТНТУ, П-31

3

Розробка ПЗ

Моліцький

Віктор

ТНТУ, СІ-21

2

Комп’ютерна інженерія

Дубина

Віталій

Гусятинський коледж ТНТУ, П-41

4

Розробка ПЗ

Пастернак

Юрій

ТНТУ, асистент

-

Прилади точної механіки

Стрембіцький

Михайло

ТНТУ, асистент

-

Прилади точної механіки

Мех

Оксана

Гусятинський коледж ТНТУ, П-31

3

Розробка ПЗ

Фіялковський

Микола

ТНТУ, СІ-21

2

Комп’ютерна інженерія

Фещук

Христина

ТНТУ, СНс-42

4

Комп’ютерні науки

Чеверда

Дмитро

ТНТУ, СП-21

2

Програмна інженерія

Андрушків

Андрій

ТНТУ, СПс-31

3

Програмна інженерія

Павленко

Андрій

Зборівський коледж ТНТУ, П-41

4

Програмна інженерія

Безух

Дмитро

ТНТУ, СПс-31

3

Програмна інженерія

Кубашок

Віктор

ТНТУ, СП-41

4

Програмна інженерія

Предко

Сільвестр

ТНТУ, СП-21

2

Програмна інженерія

 

Фотографії олімпіади 

Учасники на відкритті фіналу


Виконання практичних завдань

 

Круглий стіл. Виступ Сергія Орлова.


Круглий стіл.

 

Призи олімпіади


Вручення призів переможцям першої ліги


Учасник, що показав найкращий результат


Організаційний комітет та ректор університетeту


Переможці, гості та оргкомітет олімпіади


Студенти, котрі брали участь в організації олімпіади, Орлов Сергій, співголова олімпіади та Бревус Віталій, відповідальний секретар олімпіади.



Нагородження учасниці другої ліги


Учасник, що показав найкращий результат у другій лізі

 

--

Організатор За підтримки Виконавець

 

У Тернополі відбувається олімпіада з комп’ютерних наук

З 8 жовтня 2013 року на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за підтримки modnaKasta розпочнеться перший тур олімпіади з напрямку “Комп’ютерні науки” (реєстрація відкрита від 24 вересня).

 

Запрошуємо до участі усіх охочих студентів та мешканців Тернополя віком до 30 років!

 

Олімпіада покликана виявити та підтримати обдаровану молодь, допомогти їй розвинути та реалізувати творчі здібності, підвищити якість підготовки ІТ-фахівців, активізувати навчально-пізнавальну діяльність студентів.

Переможці олімпіади отримають цінні призи :

1-a ліга

1-е місце

2-е місце

3-є місце

Sony Xperia Tablet Z 32GB

Asus Google Nexus 7C 3G 32GB

Intel 330 180GB 2.5" SATAIII MLC

 

2-a ліга

linksys-e1200-ee

призи у конкурсах LinkSys E1200 (E1200-EE) - 5 шт. 

 

Ключові дати олімпіади:

  • 24.09.2013 - 13.10.2013 - реєстрація учасників. Завершилась

  • 09.10.2013 - 15.10.2013 - I тур  (дистанційний: відповідь на тестові запитань) Завершився

  • 02.11.2013від 09.30 до 18.30 - II тур (очний, фінал: 8 завдань із базових дисциплін)  

Правила проеведення 2-го туру (фіналу)

 

Питання та завдання орієнтовані на знання основ таких дисциплін:

 

  • дискретна математика

  • алгоритмізація та програмування

  • об’єктно-орієнтоване програмування

  • теорія ймовірності, ймовірнісні процеси та математична статистика

  • чисельні методи

  • організація баз даних та знань

  • комп’ютерні мережі

  • операційні системи

 

                       

 

 

 

Обговорення та запитання:

 

https://www.facebook.com/events/636327689750728/

 


 

для студентів ФІС ТНТУ лотерея до дня факультету Завершилась

--

Рівень завдань відповідає I, II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямку  “Комп’ютерні науки”, що відбувається щорічно згідно з наказом Міністерства освіти і науки України.

Перелік призів може уточнюватись відповідно до заявок зареєстрованих учасників змагання.

 

Поділитись :

You are here:   ГоловнаОлімпіада з напряму “Комп’ютерні науки”
| + - | RTL - LTR